WebCall Alesio-Alesio RoiData HP
Tab Content
  • RoelRene's Avatar
    03.11.2023, 12:05
    Zona/Rruga : Gjik Kuqali Okazion!!!! Jepet apartament me qera, rruga Gjik Kuqali, pranė Stadiumit Dinamo (ish shushica). Sipėrfaqe 65 m2 (neto) Sistem 1 + 1 + banjo + ballkon Kati 3; pallat ekzistues Facilitete: - Rikonstruktuar rishtazi - Design minimalist - Mobiluar pastėr dhe funksional - Pamje nga tė 2 anėt e pallatit - Banjo me dritare - Dritė naturale nė ēdo ambjent - Kuzhinė e veēuar - Ujė - Drita 24/7 - Parkim i sigurt dhe pa pagesė pėr banor lagje - Pa kosto ekstra pėr mirėmbatje shkalle Apartamenti ėshtė i disponueshėm nga 1 janar 2024 Ēmimi - 550 EUR / muaj Cel. : 0692044722
No More Results
About RoelRene
Njoftime
67