www.njoftime.com FAQ

Here you can find answers to questions about how the board works. Use the links or search box below to find your way around.

Si mund ta ndryshoj profilin tim?

Ėshtė detyra juaj tė rifreskoni informacionin e profilit personal. Kujdes tė veēantė duhet ti kushtoni adresės sė postės elektronike (e-mail-it). Njė adresė e saktė ju jep mundėsinė tė komunikoni me administratorėt kur keni nevojė pėr ndihmė, si dhe tė pėrdorni llogarinė tuaj nė portal pa probleme. Pas regjistrimit ju mund tė ndryshoni dhe rifreskoni pjesė tė ndryshme tė profilit, pėrveē emrit/pseudonimit. Profilin tuaj mund ta ndryshoni kėtu

Pėrse ėshtė Signatura?

Pasi tė jeni regjistruar, ju mund tė vendosni dhe signaturėn tuaj personale. Signatura ėshtė njė pjesė teksti, tė cilėn ju doni ta keni nė fund tė shkrimeve tuaja.

Administratori i portalit mund tė lejoj ose jo pėrdorimin e tyre.
Ju mund tė krijoni ose pėrpunoni Signaturėn tuaj tek Profili i anėtarit.

Kėrko Pyetėsorin

Select this option if you would like your search to look in the text of FAQ items as well as their titles.

Select an option here to specify how you would like your search query to be treated. 'Any words' will return the most numerous but possibly least relevant results, while 'Complete phrase' will return only results that contain exactly what you are searching for.