PDA

Trego pamjen e plotė tė : Libra & Muzike & Filma & Lojra 1. Tirane, shes Libra
 2. Tirane, shes Libra per femije, Fjalorth
 3. Tirane, shes Lojėra pėr Playstation 4 1 Leke
 4. Tirane, shes Lojė me fjalė nė gjuhėn angleze dhe ital 1000 Leke
 5. Elbasan, shes PS4 Slim 1 TB + 2 Dualshock 4 + 1 Loje 200 Euro
 6. Laptop Lg x note modeli S550 ne shitje 200 Euro
 7. Durres, okazion Ringway TB100 61-key electronic keyboard150 Euro
 8. Durres, shes Shes Fjalor te gjuhes Shqipe
 9. Shes Organo Modeli m10 10.000 Leke
 10. Tirane, shes Kitare OKAZION 7.000 Leke
 11. Tirane, shes Kitare 6.500 Leke
 12. Tirane, shes Libra Elektronike eBook 2 Euro
 13. Tirane, shes Librin Drejtshkrimi i Gjuhės Shqipe 3.000 L tė reja
 14. Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE
 15. Tirane, shes Fizarmonikė 700 Euro
 16. Tirane, shes Lojra me porosi per Ps2, 1.300 lek
 17. Tirane, shes libėr me tregime italiane 250 Leke
 18. Tiranė, shes Libra - Fjalorė 10.000 Lekė tė reja secili
 19. Tirane, shes Fifa 22 x Nintendo Switch / Oled 5.000 Leke
 20. Tirane, shes SHITEN METODA PER MESIMIN ENGLISH 12.000 Leke