PDA

Trego pamjen e plotė tė : Libra & Muzike & Filma & LojraPages : [1] 2

 1. Tirane, Shesim dhe japim me qera Bokse te ndryshme ne varesi te eventit
 2. Shqiperi, shes Liber elektronik (e-reader/e-book) 95 Euro
 3. Shqiperi, shes Libra
 4. Shqiperi, shes Libra
 5. Tirane, shes Pikture 100 Euro
 6. Tirane, shes Fjalorė xhepi pėr gjuhė tė ndryshme 300 Leke
 7. Tirane, shes Kitare Elektrike 170 Euro
 8. Tirane, shes Lojra per femije
 9. Tirane, shes
 10. Tirane, shes 60-70 libra kursi per Gjuhen Angleze
 11. Fier, shes Kitare 130 Euro
 12. Tirane, shes Libra te Fakultetit Juridik 2.000 Leke
 13. Tirane, shes Libra te Fakultetit te Drejtesise
 14. Tirane, shes Violinė 1/4 me kapak 9.000 Leke
 15. Tirane, shes Cd per Wii u Fifa 13 cmimi 500 Leke
 16. Shqiperi, SHES PIANO PETROF 3.200 Euro
 17. Tirane, shes SHITET PIANO STEINWAY & SONS 7.200 Euro
 18. Tirane, shes Kindle Paperwhite 4, 11.000 lekė
 19. Tirane, DVD me programe te ndryshme
 20. Tirane, shes epson dot matrix lq-690 300
 21. Tirane, shes Kitare 5.000 Leke
 22. Tirane, kerkoj pllakate tė filmave shqiptar
 23. Tirane, okazion OKAZION: Kitarė "HARLEY BENTON" e re 145 Euro
 24. Tirane, shes korg pa 80 - plus trinity 750 Euro
 25. Tirane, shes korg pa 80 400 Euro
 26. Tirane, shes korg trinity 300 Euro
 27. Tirane, shes dynacord 500 Euro
 28. Tirane, shes Amplifikator Work 250 Euro
 29. Tirane, shes Shiten kitara klasike 10.500 Leke
 30. Tirane, shes Tastiere 500 Euro
 31. Tirane, Shiten dy fjalore Greqisht - Shqip dhe Shqip - Greqisht
 32. Tirane, shes Libra 500
 33. Tirane, shes Sisteme audio per bar beach bar 1
 34. Tirane, Shiten ukulele ne gjendje te re
 35. Tirane, shes Yamaha psr e403 20.000 Leke
 36. Tirane, shes Organo muzikore me 2 kate 150 Euro
 37. Durres, shes 9 Vepra tė Enver Hoxhės 3.000 Leke
 38. Tirane, shes Kitare klasike ne gjendje 100% perfekte.
 39. Tirane, shes Kitare 🎸 8.900 Leke
 40. Tirane, oferte Piano 5.000 Leke
 41. Tirane, shes Libra
 42. Tirane, shes Libra per femije, Fjalorth
 43. Tirane, shes Lojėra pėr Playstation 4 1 Leke
 44. Tirane, shes Lojė me fjalė nė gjuhėn angleze dhe ital 1000 Leke
 45. Elbasan, shes PS4 Slim 1 TB + 2 Dualshock 4 + 1 Loje 200 Euro
 46. Laptop Lg x note modeli S550 ne shitje 200 Euro
 47. Durres, okazion Ringway TB100 61-key electronic keyboard150 Euro
 48. Durres, shes Shes Fjalor te gjuhes Shqipe
 49. Shes Organo Modeli m10 10.000 Leke
 50. Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE