PDA

Trego pamjen e plotė tė : Traktora & mekanika bujqėsore  1. Kucove, shes Rimorkio Viti 2017, 1.500 Euro
  2. Berat, shes Traktor m1-55 Viti 1994, 10.000 Euro
  3. Tirane, shes Traktor Fiat NEW HOLAND 60-66 Viti 1996, 11.500 Euro
  4. Gramsh, shes Traktor John Deere John deere Viti 1998,
  5. Tirane, shes Traktor Zetor Zetor Universal
  6. Berat, shes Traktor SAME I sapoardhur nga Italia me dogan te paguar dhe shume I mbajtur .65 kuaj fuqi
  7. Lushnje, shes Traktor Renault koperim firmash 77 + 14 kuaj fuqi Viti 1992, 20.000 Leke
  8. Tirane, shes TRAKTOR LANDINI MISTRAL Viti 2015, 16.000 Euro
  9. Tirane, shes TRAKTOR LANDINI POWERFARM Viti 2015, 32.000 Euro
  10. Fier, shes Traktor John Deere 2140 1.700.000 Leke
  11. Lushnje, shes Traktor Fiat Fiatagri 180-90 Viti 1987, 16.000 Euro
  12. Librazhd, shes Traktor hurlimann 468 Viti 1990, ....... Euro
  13. Elbasan, shes makineri mbjellje Lamborghini Lambordini 1.200 Euro
  14. Tirane, shes Traktor Fiat Viti 1995, 11.000 Euro
  15. Berat, shes freze,gjendja shume e mire. Tel. 0682684882
  16. Pogradec, shes Traktor 1.400 Euro
  17. Lushnje, shes Autokombajne New Holland - CX 8070 Viti 2007, 100.000 Euro
  18. OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota
  19. Durres, shes Traktor Terex Toselli Viti 1980, 6.300 Euro
  20. Tirane, shes Eskavator me zinxhir Liebherr Liebherr R926, Viti 2010, 130 Kw, tonazhi 2600 kg. Liebherr
  21. Shitet Traktor Zetor 5211 6.500 Euro
  22. Fier, shes Autokombajne 11.000 Euro
  23. Prizren, shes Lamborghini Viti 2008, 10.000 Euro
  24. Berat, shes Traktor Fiat 420DT
  25. Tirane, shes sonde shpimi
  26. Durres, Shes makine shirese gruri ( antike ) 10.000 Euro
  27. Tirane, shes pajisje dizinfektimi - Pomp Sperkatje Shume Pak E Perdorur Punon Me Benzine
  28. Peqin, shes Traktor Lamborghini 5.800 Euro
  29. Lushnje, shes Traktor Goldoni 450.000 Leke
  30. Tirane, shes Pompe Suvatimi , cmimi 300.000 Leke
  31. Tirane, shes Eskavator me goma jcb 3cx Viti 1997, 18.500 Euro
  32. Pogradec, shitet korese bari LUGERINI
  33. Lushnje, shes freze italiane me benzin,14 kuj fuqi,qe punon token , 1.000 Euro