PDA

Trego pamjen e plot t : disqe & gomaPages : [1] 2

 1. Lezhe, shes disk alumini Disqe 15 Per Ford 30 Euro
 2. Fier, shes 3 gome dhe disk 100 Euro (2 disqe 225/50/17 + 1 disk 225/45/17)
 3. Disqe 17 " Origjinale Audi
 4. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Van Gt per fugona (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 7.100 leke
 5. Tirane, goma te nje kualiteti te larte Interstate Sport Gt per autovetura (te gjitha rrezeve), duke filluar nga 4.200 Leke
 6. Tirane, Goma te nje kualiteti te larte, Sierra per kamiona autobusa duke filluar nga 37.200 Leke
 7. Tirane, shes gome dhe disk Mercedes Benz EVO Sport Paket 750 Euro
 8. Tirane, shes gome dhe disk 4.500 Euro
 9. Disqe alumini ngjyre cameleon
 10. Durres, shes gome dhe disk 280 Euro
 11. Librazhd, shes disk alumini 4 disqe alumini benzi nr16 500 Euro
 12. Durres, Shesh 4 disqe origjinale audi A3,A4, 17.000 leke
 13. Shqiperi, ankand gome & disk alumini Kerkoj kater disqe alumin qe jane ne foto me goma
 14. Tirane, shes gome 200 Euro
 15. Tirane, shes gome dhe disk Goma&Disqe 500 Euro
 16. Tirane, shes 4 Disqe origjinale nr 17 Mercedes-Benz
 17. Super-OKAZION SHES 4 DISQE ALUMINI (Made in Germany) Bashke me Gomat, te sapo ardhura nga Gjermania..300 Euro
 18. Tirane, shes Goma + Disqe Alumini Nr. 20, 4 cope, 185 Euro/copa
 19. Durres, shes Shes Goma/Disqe RANGE ROVER OVERFINCH 1 Euro
 20. Tirane, shes gome dhe disk Disk vw passati origjinale R16 20.000 Leke
 21. Tirane, shes Disqe Golf 4 , 20.000 Leke
 22. Durres, shiten 4 goma Pirelli carving edge 205 55 r16 249 Euro
 23. Tirane, shes gome 4 Goma Kumho UHP 205/60 R15 viti 2018 195 Euro
 24. Tirane, shes disqe makine Benz 300 Euro
 25. Tirane, shes gome & disk alumini 4 Disqe Alumini me goma te perdorura per A Class 100 Euro
 26. Tirane, DISQE ME GOMA 16 PER AUDI/VW TE PA PERDORURA NE SHQIPERI
 27. Tirane, shes 4 Goma Bridgestone 175/65 R15, te 4 gomat = 9500 leke
 28. Tirane, - Disqe e goma 19. Amg te gjere mbrapa. Model 2017
 29. Tirane, shes gome & disk alumini Super gjendje 95% te reja 300 Leke
 30. Tirane, shes disk alumini 4 Disqe Nr 17 Benzi 300 Euro
 31. Tirane, shes disk alumini 4 Disqe Nr 18 Bmw Seria 3 350 Euro
 32. Tirane, shes disk alumini 4 Disqe Nr 18 Audi S Line 400 Euro
 33. Tirane, shes disk alumini 4 Disqe Nr 16 Benzi 270 Euro
 34. Lezhe, shes Disqe Audi 2007 R 16 55. 205
 35. Tirane, shes gome & disk alumini Privat 120 Euro
 36. Tirane, shes disk Disqe hekuri toyota yaris 200 Euro
 37. Tirane, shes disk alumini Disqe nr. 18 Mercedes Benz S E C 200 Euro
 38. Tirane, shes Disqe dhe Goma 370 Euro
 39. Durres, Shitet Disqe Alumini Bmw numer 16 te 4 te kompletuar me goma, 100 Euro
 40. Durres, Shiten disqe numer 16 per Bmw alumini pa goma BMW, 80 Euro
 41. Tirane, shes gome dhe disk Mercedes dhe Honda 20.000 Leke
 42. Tirane, shes gome & disk alumini 1.200 Euro
 43. Fier, shes disqe 20 inch chrom universal
 44. Tirane, shes disk alumini Disqe 20 Audi Origjinal 700 Euro
 45. Tirane, shes disk alumini Disqe Nr 16 Audi VW Golf5 6 7 Passat Ori 300 Euro
 46. Tirane, shes disk alumini Disqe Nr 17 Benzi Audi VW Origjinal 450 Euro
 47. Tirane, shes disk alumini Disqe Nr 17 GTI Golf5 6 Origjinal 450 Euro
 48. Tirane, shes disk alumini Disqe Nr 19 Benzi AMG Origjinal 700 Euro
 49. Tirane, shes disk alumini Disqe Nr 19 Benzi Te gjere mbrapa 900 Euro
 50. Tirane, shes disk alumini Disqe 19 Benzi Audi VW Origjinal 700 Euro