PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mjete lundrimi & MarinaPages : 1 [2]

 1. Ngjites, Riparues, Korigjues profesional Drru - Kompesate Marine -Vetrorezine
 2. Kavo per leva komandimi skafi, Gazi , Kopluni.
 3. Zink Per timone, Akse, Pompa uji Motorri, Timoneri hidraulike
 4. Durres, ofroj Aksesore dhe Pjese Kembimi Per mjete Lundruese
 5. Pompa aspirimi benzine, tub gome dhe spina per lidhjen e serbatorit .
 6. Durres, shes koka GPS 9.500 Leke
 7. Boje Antivegjetative, Cecchi, NAUTILUS Self Polishing, Veneziani Rafaello dhe STOPPANI
 8. Pajisje Shpetimi, Rrathe shpetimi, Jeleke Shpetimi,
 9. helika gome per pompe uji
 10. Fier, shes gomone quick silver Viti 2013, 1.700 Euro
 11. Vlore, shes mjet peshkimi 125 Viti 1989, 10.000 Euro
 12. Tirane, shes motorr Mercuri 6hp (pothuaj i ri), viti 2018, 1.300 Euro
 13. Durres, shes Moto Skaf Rio 650..4.2 Benzin..Automatike..Motorr Volvo Penta Viti 1997, 10.000 Euro
 14. Durres, Pjesė Kėmbimi Dhe Aksesore pėr Mjete Lundruese
 15. Vlore, shes motoskaf Ital Mar Viti 2010, 8500 Euro
 16. Durres, shitet ose nderohet,Gomone 4.3 m, 3400 Euro