• Tirane, shitet Vile Kati 3, 309 m² 370.000 Euro (Sauk i Ri)

Cmimi Euro
370000
Zona/Rruga : Sauk i Ri

[FONT=&quot]SHITET SUPER VILË 3 KATËSHE, PRANË LIQENIT ARTIFICIAL , TIRANË.[/FONT]
[FONT=&quot]Des Sjell një Super Vilë në Shitje!![/FONT]
[FONT=&quot]Vendndodhja: Sauk i Ri, Tiranë
Vila është 3 katëshe dhe ka një vendndodhje shumë të mire, mes ajërit të pastër dhe larg zhurmave të qytetit.[/FONT]

[FONT=&quot]Zona në të cilën ndodhet vila është një zonë rezidenciale, me kushte optimale për banim, por jo vetëm pasi është e preferuar për rezidenca, seli biznesesh, qendra kursesh etj.[/FONT]
[FONT=&quot]Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, gjithashtu ka afërsi me Liqenin e Tiranës, gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.[/FONT]
[FONT=&quot]Vila është totalisht e investuar me sistem Kapot, shtrim me parket-laminat në dhoma, instalime elektrike dhe hidrosanitare nga marka më të mira.
Surveimi me sistem kamerash është i siguruar dhe ka furnizim me energji elektrike dhe ujë 24 orë.[/FONT]

[FONT=&quot]Pamje e jashtme është fantastike, oborret janë të gjelbëruara dhe pemë frutor dhe dekorativ.[/FONT]
[FONT=&quot]Organizimi :[/FONT]
[FONT=&quot]Vila është e organizuar në 3 kate:
Kati përdhe: Siperfaqe 81.3 m2 , organizohet në dy hapësira, ku një është parkim dhe tjetra hapësirë bosh, e cila mund të përdoret për magazim.
Kati 1-rë: Sipërfaqe 114.1 m2, Organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në ambientin e ndenjies me një kuzhinë të veçuar, 2 dhoma gjumi dhe një tualet.
Kati 2-të: Sipërfaqe 113.8 m2, organizohet në një korridor i cili bën shprëndarjen në 3 dhomat e gjumit, një tualet dhe një verandë e madhe me pamje nga Mali i Dajtit.[/FONT]

[FONT=&quot]Sipërfaqe Truallit: 239 m2
Sipërfaqe gjurmës kati 0 : 81,3 m2
Sipërfaqe totale e vilës: 309,2 m2[/FONT]

[FONT=&quot]Detaje të tjera:
Vilë private
Oborr i bollshëm
Ambiente të gjelbërta
E mobiluar
Parket laminat
Energji elelktrike dhe ujë 24 orë
Sistem kapot
Survejuar me sistem kamerash
Parking
Me dokumentacion i rregulltë hipotekor[/FONT]

[FONT=&quot]Çmimi: 370,000 Euro /Total[/FONT]
[FONT=&quot]ID:13063[/FONT]
[FONT=&quot]Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni![/FONT]
[FONT=&quot]Kontakt:
+355697032241[/FONT]



Cel. : +355697032241
 


Contact WhatsApp
Back
Top