• Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 151 m² 260.000 Euro (Rruga Xhanfize Keko) TT 176

Cmimi Euro
260000
Zona/Rruga : Rruga Xhanfize Keko

Në shitje, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kompleksi Xhura.


Detaje për Zonën:
-Zona e Porcelanit është një nga zonat më tërheqëse të Tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diversitetit dhe jetës urbane.
-Transformimi Urban: Në vitet e fundit, Zona e Porcelan është duke përjetuar një rindërtim të madh urban. Infrastruktura është përmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
- Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të qytetit edhe nëpërmjet transportit publik duke bërë të mundur marrjen e shërbimeve të nevojshme.
-Zona ofron hapsira të dedikuara për njësitë tregtare, supermarkete, shkolla, kopshte, bare/kafe, restorante, shërbime, destinacione argëtimi.
-Zona e Porcelanit është një nga destinacionet më tërheqëse të Tiranës për të investuar, ku natyra, kultura dhe urbanizmi takohen në një harmoni të përkryer.


Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 151 m2
-Sipërfaqe neto 136m2
-Kati: 2.
Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.


Avantazhe:
- Cilësi & siguri maksimale.
- Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
- Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
- Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!



Cel. : 0697017107
 


WhatsApp
Back
Top