• Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht English Language

Zachary Oppenheimer – Mësues Privat për Gjuhën Angleze


Deshironi të përmirësoni notat tuaja? Deshironi të jeni në gjendje të jepni një intervistë në gjuhën Angleze? Dëshironi të studioni jashtë vendit, ose të bëni kurse online? Dëshironi të kuptoni në të folur më mirë familjen që jeton jashtë vendit? Dëshironi që të jeni në gjendje që të lëxoni një novel në Anglisht ose të shikoni televizione Amerikane pa titra?


Cilatdo që të jenë synimet tuaja në gjuhën Angleze, unë mund t’ju ndihmoj. Une jam një folës amtarë i gjuhës Angleze dhe mësues anglishteje. Kam eksperiencë duke punuar me një gamë të ndryshme moshash dhe aftësish. Dhe do të punoj fort për t’ju ndihmuar që të shikoni një progres të menjëhershëm dhe të bëni përmirësime që do të zgjasim përgjithmonë.


Për të lënë një orar për një konsultë, ju lutëm dërgoni një e-mail në zacharyoppenheimer@gmail.com me datat në dispozicion.



Zachary Oppenheimer – English Language Tutor


Do you want to improve your grades? Do you want to be able to interview for a job in English? Do you want to study abroad, or take courses online? Do you want to better understand family abroad? Do you want to be able to read an English novel, or watch American television without the subtitles?


Whatever your English language goals, I can help. I am a native English language speaker and an English teacher. I have experience working with a wide range of ages and abilities. And I will work hard to help you see immediate progress and make lasting improvements.


To schedule a consultation, please email zacharyoppenheimer@gmail.com with available dates.




Cel. : +355695646762
 


Contact WhatsApp
Back
Top