• Tirane, - Letra urimi

Kafe aromatike, një mëngjes i freskët, pamje e mrekullueshme - mendoni se ky është një fillim vërtetë i mirë i ditës, po, por jo pa Letrën e Urimit – Fat, e mbështjellë me tepër kujdes, e cila shoqëron kafen e shërbyer.

Kohët e fundit lokalet më të mira në Tiranë u ofrojnë klientëve të tyre, përveç kënaqësisë së pirjes së kafesë, edhe një mesazh të veçantë vetëm për ta.

Kjo ndodh falë Letrës së Urimit – Fat. Një copë e vogël letre që përmban një mesazh pozitiv, një mendim të një personaliteti të njohur, fjalë të urta popullore, i bën njerëzit të buzëqeshin.

Për shkak se dita jonë është gjithmonë e ngarkuar dhe e vështirë, buzëqeshim gjithnjë e më rrallë.

Misioni ynë është që ta ndryshojmë këtë situatë! Letra e Urimit kthen buzëqeshjen, përmirëson gjendjen shpirtërore dhe mëson njerëzit si të jetojnë më të lumtur dhe me më pak probleme. Ne shndërrojmë filxhanin e kafesë në një karikues të vërtetë të gjallërisë dhe pozitivizmit.

Baret që përdorin produktin tonë thonë se shumë klientë të kënaqur kthehen për të pirë kafe duke e ditur dhe duke pritur të marrin letrën e fatit.

Pas kësaj, pasojnë buzëqeshje, biseda, fotografime dhe postime në rrjetet sociale, ku mblidhen shumë komente pozitive si për mesazhin, edhe për lokalin që u dhuron lumturi klientëve të tij!

Klientët tanë janë kategorikë- me një kosto minimale të publicitetit dhe marketingut, efekti është i qartë!

Letrat e fatit ofrohen në dy versione, me logon e barit,hotelit, restorantit tuaj, markës së kafesë, çajit, etj ose pa logo, të pajisura me peizazhet e mrekullueshme të Shqipërisë.

Radhituni ndërmjet më të mirëve! Çfarë mund të jetë më mirë se kjo: duke u reklamuar, ju dhuroni buzëqeshje! Mund të na kontaktoni me e-mail: coffeetickets@gmail.com dhe në numrin e telefonit: 0696446640.
 


Contact WhatsApp
Back
Top