• Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 130 m² 900 Euro (Vizion Plus, Don Bosko)

Cmimi Euro
900
Zona/Rruga : Vizion Plus, Don Bosko

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek VIZION PLUS,Don Bosko.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti eshte shume e preferuar sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

• Informacion mbi Apartamentin:

- Sipërfaqe e brendshme: 115m².
- Sipërfaqe totale: 130m².
- Pozicionohet në katin e 3të, të një ndërtimi të ri me ashensor.
- Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone.


- Planimetri shumë e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.

- Disponon hipotekë

• Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane:

- Izolim Akustik: Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm.
- Termoizolim: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjinë elektrike.
- Ambjente të përbashkëta: Oborret e brendshme me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi:supermarkete,bar restorante,kende lojrash per femije etj.
APARTAMENTI KA PAMJE TE LIRE NGA DON BOSKO:
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Cel. : 0686039113
 


WhatsApp
Back
Top