• Tirane, jepet me qera ambjent biznesi Kati 0, 120 m² 3.600 Euro (Rr. e Kosovareve - Liqeni **Lake View)

Cmimi Euro
3600
Zona/Rruga : Rr. e Kosovareve - Liqeni **Lake View

Ambient Komercial ne Kompleks Elitare **LAKE View (Liqeni - Aquadrom) Kat 1 **Fasade e Madhe Xhami


Ambient komercial në një nga komplekset më të mira. ***Liqeni (LAKE VIEW) - Kati 1 (0) Fasada te Medha Xhami **Reklamim Perfekt || Vendndodhje e Pakrahasueshme || Akses i Lehte ne Autostrade, Bllkok dhe te Liqeni


Q3576


- SIP TOTALE: 120 m2
- SIP Neto: 120 m2
- KATI: 0
- KATET E PALLATIT: 11
- Viti I ndertimit: 2022
- ASHENSOR:po


Karakteristika:


Hapësirat luksoze u ofrojnë bizneseve lëvizje të lartë të këmbësorëve dhe automjeteve, duke krijuar kushte të shkëlqyera për investime dhe shërbime të tjera tregtare. Një biznes i ndodhur në Rezidencat Lake View ka pranë akses rrugor me lidhje të drejtpërdrejta me pjesën e jashtme dhe qendrën e qytetit, si dhe akses për këmbësorët nga vizitorët e parkut dhe rezidentët e shumtë përreth. Katet për shërbimet tregtare kanë gjithashtu hyrje dhe ashensorë të veçantë për klientët për të siguruar akses të lirshëm.


- Akses i lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar.


• 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës


• 5 minuta nga qendra e Tiranës


• 30 minuta nga Durrësi


• 30 minuta nga Elbasani


• 3 orë nga Prishtina


RRETH LAKE VIEW


Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Rezidencat Lakeview janë në harmoni të plotë me peizazhin e zonës, falë gjeometrisë organike të objektit dhe ballkoneve të gjelbra, duke i kthyer ato në një atraksion mbresëlënës dhe qetësues për banorët dhe vizitorët e shumtë të zonës. Dizajni unik dhe bashkëkohor lejon depërtimin në thellësi të ajrit të pastër dhe dritës së diellit si edhe një fushëpamje të gjerë nga çdo apartament. Me qëllim jetësimin e konceptit të një ndërtese inteligjente, gjatë zhvillimit të projektit, arkitektët tanë u fokusuan në optimizimin e ndërthurjes së dizajnit efikas të energjisë, arkitekturës së qëndrueshme dhekomoditetit në banim. Materializimi i Rezidencave Lakeview, shënon një nga arritjet më të mëdha të kompanisë Gener 2 në ndërtimin dhe zhvillimin e pasurive të paluajtshme gjatë përvojës së saj mbi 20 vjeçare. Me standarde ndërkombëtare në ndërtim dhe rifiniturat elitare më unike në treg, Rezidencat Lakeview do ti ofrojnë Tiranës cilësinë superiore të padiskutueshme që meriton.








Cmimi: 3600 euro NETO I PADISKUTUESHËM


Tel ose WhatsApp: 0693414004



Cel. : 0693414004
 


Contact WhatsApp
Back
Top