• Tirane, - Detektiv Privat

Tirane
logo-eagle.jpg
PËRSHËNDETJE

Ne jemi Detektivë Privatë të specializuar në: Investigime, çështje martesore, gjithashtu dhe verifikime konfidenciale për qëllime biznesi ose personale. Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë verifikimesh, mjetesh vlerësimi dhe ekzaminimi me një staf të dedikuar detektivësh profesionistë të trajnuar. Investiguesit tanë përdorin mjetet të teknologjisë më të fundit të investigimit dhe I janë nënshtruar trajnimeve për ta kryer detyrën e tyre në mënyrë profesionale për të arrirë rezultatet më të mira të mundshme në një kohë sa më të shkurtër.

NA KONTAKTONI

www.eagleyegroup.com

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

HELLO THERE!


We are specialize in Private Detectives, Private Investigations, Matrimonial, confidential verifications and inquires for business as well as personal. We provide a wide range of background checks, assessment tools and Character Screening Services. We have a dedicated team of trained professional Detectives in Albania. Our selected and screened investigators equipped with all latest high-tech investigation equipments have undergone the extensive training to perform their duties with sincerity and taught several tools so as to generate the best results in the shortest possible time.

www.eagleyegroup.com
 
Back
Top