• Shqiperi, ofrohet part time VetePunesim nga SHTEPIA

Shqiperi
Tipi
Fusha | Profili i punes
  1. Call Center Operator/e
Gjuha
  1. Gjuha?
Eksperienca
vetem me eksperience
Ofrohet VETPUNSIM....

Per te gjith ata qe nuk se si te kalojn kohen e lire ofrohet vetpunsim nga shtepia me ane te kompjuterit....

Ne internet ekzistojne disa Kompani qe merren me shperndarjen e rreklamave te cilat ofrojn vende pune...keto kompani i japin mundesi cdo njerit qe te vetepunesohet...mjafton vullneti per te fituar disa para shtes nga vet ju

Fitimet nga kjo lloj pune shkon nga 5 - 50 Euro ne DITE....ose nje rroge plus cdo muaj per cdo njerin nga ju.....

Por si behet kjo lloj pune....

Ka shume kompani te cillat ofrojn kete lloj pune....dhe une i kam provuar shume nga keto(mbi 100 website te ndryshme) por une tani punoj vetem ne 2 prej tyre te cilat jane:

No.1 ClixSense

Strategya ketu eshte...

1.Klikoni te gjitha "Adds"
2.Luani lojen ClixGrid me te cilin mund te fitoni deri ne 5$ me nje klikim
3.Kryjeni Tasks (ketu do te merrni fitimet me te shumta)
4.Pasi te arrini nje shume te konsiderushme bleni pakon PREMIUM me te cilen dyfishoni te ardhurat tuaja
5.Ftoni sa me shume shoke ti bashkohen kesaj pune...sa me shume shoke te merrni aq me shume fitime keni...

No.2 Bigfundsbux

Edhe ketu eshte po e njejta strategy...

1.Klikoni te gjitha "ADDS" (kujdes ketu kjo eshte menyra me mir per te perfituar me shume
2.Luani lojen ClixGrid
3.Bleni pakon Premium
4.Ftoni sa me shume shoke ti bashkohen kesaj pune....

PS Mos pritni perfitime te menjehereshme...ne fillim do te jet e veshtir deri sa te gjenii me shume shoke...pastaj ne javen e dyte dhe te trete mund te arrini deri ne shumen 5$ brenda nje dite...


SUKSESE te gjitheve....

per me shume informacion me kontaktoni ne:

Skinajrili@gmail.com

Cel. : 00355662886723
 


Apply
Back
Top