• Shiten Tipologji Vilash Individuale në një Kompleksi Rezidencial në Farkë të Vogël!

Cmimi Euro
650000
♦Rezidencë e re vilash, një nga projektet më të reja, e cila ka një vendodhje shumë të mirë, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, vetëm 1.2 km nga Liqeni i Farkes dhe 3.6 km në vijë ajrore nga qendra e Tiranës. Kompleksi rezidencial modern ndodhet vetem 600 m nga zona e Saukut, me akses direkt në rrugën lokale, afër rrugës së “Elbasanit” dhe shumë pranë Liqenit Artificial etj.

♦Detaje të vilave:
•Këto tipe Vilash Individuale kanë një sipërfaqe totale ndërtimi prej 396.3 m² dhe sipërfaqe parcele duke nisur nga 502.8m² deri në 558.1m².
•Në secilën vilë disponohen dy poste parkimi.
•Ndërtimi i tyre është organizuar në 3 kate.

♦Organizimi:
•Kati përdhe organizohet nga ambjenti ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi , lavanderi, tualet,depo .
•Kati i parë organizohet nga ambjenti i ndenjes, ambjent gatimi, ambjent ngrënie, 1 dhomë gjumi , 1 tualet , 1 ballkon.
•Kati i dytë organizohet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete,2 veranda.

♦Cilësime të tjera:
•Arkitekturë moderne, me eksperiencë ndërkombëtare në projektimin e rezidencave luksoze dhe elitare.
•Vendodhje strategjike, akses me pikat kryesore të qytetit, një nga prioritetet më të rëndësishme.
•Akses me rrugët kryesore, qendrat tregtare siç është TEG-u, liqeneve të Tiranës dhe parkut.
•Cilësi absolute e ndërtimit dhe standart i çertifikuar i materialeve të përdorura.
•Oborre private për vilat.
•Rezidencë e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.

♦Parashikuar të mbarojë brenda 2025!
♦Aktualisht ofrohen me një çmim okazion prej: 650,000 Euro

♦Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë, na kontaktoni!

OZON4440

Cel. : +355686003001
 


Contact WhatsApp
Back
Top