• MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!

Zgjidhja më e mirë teknologjike me bazë të mësuarit tëgjuhëvetëbotës.

“My Language” është i përkushtuar për të ndryshuar mënyrën se si bota mëson . Kompani inovativeme teknologjitëkohëssëfundit për të mësuar cdo gjuhë nga rehatia e shtëpisë suaj, shkrim-leximitdhepërpunimit tëmendjes.Këto zgjidhje te kompanisë janëpërdorur nga mijëra student e nxënës të shkollave, bizneseve, organizatave qeveritare dhe miliona individëve rreth botës . E themeluar në vitin 1985, “My Language” pionere në përdorimin e software-ve interaktive për të përshpejtuar mësimin e gjuhës . Sot kompania ofron kurse në 22 gjuhë , nga më të folurat më së shpeshti ( të tillasiAnglisht, Spanjisht, Italisht, Gjermanisht, Frengjisht, Mandarin Chineseetj.)derinëgjuhëmë pak të shquara (duke përfshirë gjuhën irlandeze , suedishtdhetagalog).

Kompaniaështë themeluar në vitin 1985në besimet thelbësore se të mësuarit për tëfolurnjë gjuhë duhet të jetë një proces i natyrshëm dhe i pavetëdijshëm , dhe me këtë teknologji interaktive mund të aktivizoni metodën “My Language” për personat e çdo moshe . Që nga viti 2014, “My Language” e ka zgjeruar përtej gjuhës dhe më thellë në arsim, teknologji dhe kudo. Tashme mund te mesoni cdo gjuhe te botes nga rehatia e shtepise tuaj. Mjafton te instaloni kete software (program)qekompaniajone ofron. Programi eshte I perbere nga 5 niveledhecdo nivel kushton 1.990 lek.

TASHME JU MUND T’I PERFITONI TE PESTE NIVELET PER VETEM 4.990 lek.

Ne fund te nivelit tepesteju do tejeniteafte te komunikoni nje gjuhe te huaj me te njejten shkathtesi e dinamizem sa banoret e vete shtetit perkates.

Per te aplikuar kete oferte, ose per cdo lloj informacioni ne lidhjeme nejenitemirepritur te kontaktoni ne kete numer telefoni:

+355 692443572
 


WhatsApp
Back
Top