prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 29.10.2012 20:04
Miri2 Miri2 ist offline
 
regjistruar: 05.01.2012
postime: 7
Standart Fier, ofroj vend pune shofer shites

Ofroj vende pune shofer shites me fugon 1.5 tonesh,personi i interesuar duhet te plotesoj kushtet. Te jete banor ne qytetin e Fierit,te kete eksperience pune ne kete kategori qe kerkohet,te jete i afte per te punuar dhe gjetur pika te reja,te jete korekte ne maredhenie pune ne grup.per ate qe mendon se ploteson kto kushte te tel ne cel...0673155345.vetem me eksperience.

Cel. : 0673155345Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"