» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 07.01.2013 11:49
Hair Style B@B Hair Style B@B ist offline
 
regjistruar: 01.01.2012
postime: 4
Standart Tirane, ofroj Kurse Profesionale-Parukeri-Estetike-Thonj Xhel

SALLON BUKURIE "HAIR STYLE"B@B OFRON:

KURSE PARUKERIE: 3/Mujore, 5/Mujore e 6/Mujore.

KURSE ESTETIKE: 3/Mujore, 5/Mujore e 6/Mujore.

Per Kurset e Parukerise dhe Estetikes ne mbarim te tyre ka 2/jave deri 1/muaj praktike mesimore pa pagese.

KURSE PER THONJ: 1/Mujore e 2/Mujore si dhe Intensiv 1/javore e 2/javore.

Per nxenese e studente qe vazhdojne shkollen e mesme ose te larte ka kritere te vecanta qe favorizojne cmimin,kohezgjatjen dhe orarin.

Gjithashtu ofron trajtim te plote dobsimi per trupin - nje seance 1500 lek, vetem per femra.

OFERTA E MUAJT PER KURSET ESHTE:Per te gjithe KURSANTET e rregjistruar ne muajn JANAR 2013 do te kete 20% ulje ne vleften totale te pageses se kursit.

REGJISTRIMET VAZHDOJNE.

SQARIMET E METEJSHME DO TE BEHEN VETEM PRANE SALLONIT.

Adresa:Mbi Brryl, ngjit me Lanen, pallatet e bardha me ballkone blu, perballe me kopshtin "PRINCI I LUMTUR"

PRENOTONI: Cel. 0692710586 Ju Mirepresim! Falemindenderit!Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"