» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 02.07.2007 00:59
edi-struga edi-struga ist offline
 
regjistruar: 30.06.2007
postime: 1
Standart MK, jap me qera Banese per Turista ne Struge 20 €

Japė banesė pėr TURISTA nė Strugė ~ 50m. afer plazhit, dy dhoma te vecanta, kati i 2 me ballkon, e kompletuar me inventar, kuzhine komplet, frigorifer, minipjekese, WC+Tush, vendparking per automobil, TV+Radio, uje dhe rryme ka 24h ~

Cmimi = 20 EUR /1 nate-dite (komplet banesa)

Cel. : +38970622334Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"