» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.11.2011 01:17
General Software Kosove General Software Kosove ist offline
 
regjistruar: 25.06.2009
postime: 1
Standart Prishtine, - Programi pėr llogaritjen e pagave falas deri nė 10 punėtorė

Ofrojmė Program pėr llogaritjen e pagave falas deri nė 10 punėtorė.

Programi pėrmban:

Kalkulimin e pagave sipas
- orėve tė rregullta tė punės;
- orėve tė punės shtesė;
- orėve tė punės gjatė natės (kujdestari);
- orėve tė punės gjatė festave dhe fundjavave;
- orėve pa pagesė (mungesat nė punė).

Evidencėn e pushimeve tė punėtorėve ku pėrfshihen
- pushimi vjetor;
- pushimi mjekėsor;
- pushimi special.

Kėrkesat pėr Program tė pagave falas mund t'i bėni nė kėtė email adresė:
info@gs-ks.com

Shpėrndarja e programit do tė fillojė mė 21 nėntor 2011.

Me nderime
Stafi i kompanisė

General Software, Kosovė
Prishtinė
www.gs-ks.com

Cel. : +377 (0) 44 174 910Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"