» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 05.12.2012 14:27
LORI-2011 LORI-2011 ist offline
 
regjistruar: 01.11.2011
postime: 1
Standart Tirane, KURSE ANGLISHT

Ofroj Kurse PRIVATE te Gjuhes ANGLEZE
Jam mesuese me shume eksperience

*Tė Gjitha Nivelet dhe grupmoshat.
*Kurse pėr Maturėn Shtetėrore
*Kurs pergatitor me ushtrime per Maturen Shteterore

Kurset jane individuale ose nė grup te krijuar nga ju me 2-3 persona.
Mesimi zhvillohet 2 ose3 herė ne jave, me metodologji shume efikase.

Pėr mė shumė, ju lutem telefononi :
Cel. : 0692647524
Tel: 22 26 449

Vendndodhja: prane stadiumit Dinamo, Tirana e Re.Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"