prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 07.10.2011 14:10
"Helios Catering" "Helios Catering" ist offline
 
regjistruar: 04.11.2009
postime: 7
Standart Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier i specializuar ne prodhime Peshku

Kompania "Helios Catering" sh.p.k ofron vende pune ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut.

Kriteret e Pranimit:

1.Te kete kulifikime ne profilin e kuzhinierit.
2.Te kete eksperinece ne profilin e Kuzhinierit te Specializuar ne prodhimet e Peshkut..
3.Te kete minimalisht 7 vjet eksperince ne profilin e kuzhinierit.
4.Te jete i komunikueshem dhe i afte per te punar ne grup.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne adresat e meposhtme:

info@helioscatering.com
Nr tel : 04224 594
www.helioscatering.com

Tel. : 042224594Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"