prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.04.2013 13:32
Korbi Group Korbi Group ist offline
 
regjistruar: 09.09.2011
postime: 4
Standart Punesim ne Kanada

Kemi nje numer te pacaktuar vendesh pune ne Kanada per kujdestare femijesh ne familje. Nga momenti i regjistrimit, kerkohen vetem tre muaj kohe per te kryer gjithe proceduren dhe per te shkuar ne Kanada. Kerkohen femra nga mosha 22 deri ne 35 qe kane pervoje ne punen me femijet, qe kane arsimin e nevojshem si psh: Cikel i Ulet, Pune Sociale, Psikologji, kujdestari per femijet, etj.
Mund te paraqiteni per interesim te metejshem cdo dite nga e Hena deri te Premten 09:00 - 17:00, dhe te Shtunen permes telefonit mund te caktohet takim ne zyre cdo dite te javes.

Tel. : 044504233
Cel. : 0672077885/6
Adresa:
Veve Business Center, 304 (prapa Hotel Tiranes)
Bulevardi Zogu I, 72,
Tirane
__________________Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"