Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.12.2014 12:56
MEGATEK S.A MEGATEK S.A ist offline
 
regjistruar: 20.06.2008
postime: 398
Standart Tirane, ofroj vend pune Kasiere

HISTORIKU
MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit “Do It Yourself” ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kėrkon te punesoje:

Kasiere

Qellimi i Pozicionit: Pergjegjes per te ofruar nje sherbim te shkelqyer ndaj Klienteve duke siguruar nje proces pagese te shpejte dhe te sakte.

Detyrat dhe Pergjegjesite:
 • Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe afrohet prane kasave.
 • Kryen te gjitha metodat e pagesave sipas procedurave standarte ne perputhje me kerkesen e Klientit.
 • Siguron qė tė gjitha produktet jane skanuar ne menyre korrekte dhe kontrollon ne monitor pershkrimin, sasine si dhe cmimin qe te perputhen me produktet qe skanohen. Per cdo mosperputhje raporton menjehere tek Kryearketari apo Supervizori i Kujdesit ndaj Klientit.
 • Kontrollon te gjitha kutite e hapura qe kalojne ne kase dhe siguron qe produkti eshte i njejte me pershkrimin/kodin e kutise. Per cdo mosperputhje raporton menjehere tek Kryearketari.
 • Respekton dhe bashkepunon me koleget per te krijuar nje mjedis te kendshem pune.
 • Zbaton kodin e veshjes dhe kodin e sjelljes dhe siguron te jete me uniforme te plote gjate gjithe kohes ne pune.
 • Zbaton me perpikmeri rregulloren dhe te gjithe procedurat e miratuara.
 • Pranon detyra te tjera sic nevojiten apo kerkohen ne cdo kohe per mbarevajtjen e punes.
Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara:

Edukimi: Te kete Diplome Universitare.
Eksperiencė pune: Preferohen eksperiencat e ngjashme te punes.

Aftėsite:
 • Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.
 • Te pelqeje punen me njerezit dhe te jete entuziast.
 • Te jete i dobishem dhe i sjellshem.
 • Te paturit e nje paraqitje te denje eshte kerkese.
 • Te kete aftesi shume te mira komunikuese.
Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni dokumentet e poshte permendura:
1. CV te detajuar
2. Leter Interesi tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:1. Me e-mail: burimenjerezore@megateksa.com
2. Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania
__________________Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"