Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
para se te aplikoni!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 15.10.2014 23:11
EasyShop EasyShop ist offline
 
regjistruar: 15.10.2014
postime: 1
Standart Tirane, kerkoj shites me kohe te pjessshme per nje dyqan sherbimesh telefonie celulare

Kerkohet nje shites me kohe te pjessshme per nje dyqan sherbimesh telefonie celulare.
Kandidatet kerkohet:
-njohuri per tregun e telekomunikacioneve. Konfigurime te ndryshme.Asistence per klientin per te aktivizuar sherbime te ndryshme ne celular.
- njohje e sistemeve operative android, iOS
-njohuri te shkelqyera te gjuhes angleze (te folur dhe te shkruar)
-njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit (microsoft office applications - vecanerisht excel)
-fleksibilitet ne orar nese nevojitet

Kushtet e punes jane shume te mira.

Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni nje email ne easy.shoptirana@yahoo.com me nje CV te shkurter dhe te permbledhur te pervojes ne pune dhe te arsimit tuaj.

Faleminderit!Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"