prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.07.2011 11:18
IMV Research IMV Research ist offline
 
regjistruar: 20.05.2011
postime: 8
Standart Tirane, ofroj vend pune part time operator ne GREQISHT per orarin 16.30-20.30

Call Centeri IMV Research ofron disa vende vakante per profilin e intervistatorit ne gjuhen greke.
Preferohen profilet qe:
-kane studiuar ne fakultetin e gjuheve te huaja
-kane njohuri shume te mira ne greqisht
-kane esperienca te meparshme si operator
-kane njohuri te mira kompjuterike
-jane diponibel part time 16.30-20.30
Ofrohet rroge e kenaqshme.
Te interesuarit duhet te dergojne CV te detajuar dhe permbledhje te eksperiencave ne trupin e emailit ne adresen: imvresearch@hotmail.com.
Mos harroni te shkruani en abjektine e emailit gjuhen per te cilen aplikoni, p.sh: operator telefonik GreqishtOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"