prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.06.2011 14:07
Anneke Anneke ist offline
 
regjistruar: 14.09.2010
postime: 4
Standart Gjermani, ofroj vend pune Infermiere

Mundesi e arte punesimi per infermiere me ose pa eksperience ne Gjermani.
Kandidatet duhet te kene diplome infermierie leshuar nga Universiteti i Infermierise dhe nevojitet te kene njohuri te gjuhes gjermane.
Aplikantet duhet te nisin nje CV ne gjuhen gjermane bashke me diplome ne gjuhen gjermane ne adresen: annekekroeger@web.de
Mundesohen kurse intensive per kandidatet qe nuk kane njohuri te gjuhes Gjermane.


Infomacion te metejshem mund te gjeni ne zyren per ndermjetesimin e punes Kroeger ne adresen: www.annekekroeger.de ose mund te kontaktoni z. D. Xhako ne Tirane: cell. 0693025815Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"