» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 11.05.2011 22:27
montekristo montekristo ist offline
 
regjistruar: 16.06.2009
postime: 6
Standart Vlore, jap dhoma me qera (radhime)

Zona/Rruga : radhime

I nderuar klient
Ofrojme dhoma te kendeshme per pushimet verore ne bregdetin e bukur te RADHIMES

Ambientet jane 5. Cdo dhome disponone dushe uje drita 24 ore 1 krevate dopjo 2 teke tv frigorifer ambiente gatimi verande.Ndodhet ne zone te qete 100 metra nga rruga kryesore vlore sarande.Objekti eshte 1 katesh 5 metra large nga deti dhe parkim private.

Cmime shume te arsyeshme.

Per me shume informacione kontaktoni ne kete numer:
cel:0682246960

Cel. : 0682246960Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"