prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.03.2011 13:18
Studio Grafike & Marketing Studio Grafike & Marketing ist offline
 
regjistruar: 24.03.2011
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Marketingu

Ofrojmė vend pune ne Studio Garafike si Agjent/e Marketingu.

per promovimin e artikujve promocional dhe shtypshkronje

Part time ose Full Time, te jete ne vazhdimsi ose te kete mbaruar studimet e larta.

Dergoni CV ne emil: info@bosfor.al

ose dorzojini prane zyrave tona ne adresen Rr. frederik Shiroka (ish fusha e zeze. prane 21 dhjetorit Tiranė

www.bosfor.al

Tel. : 042251243
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  bosfor.jpg
S: 54
Madhesia:  92.9 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"