prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 13.09.2010 17:46
ALLUSHITRANS ALLUSHITRANS ist offline
 
regjistruar: 13.09.2010
postime: 1
Standart ofroj vend pune MENAXHER TRANSPORTI

Kompani transporti kerkon te punesoje per nevojat e saj:

MENAXHER TRANSPORTI i cili duhet te koordinoje dhe menaxhoje levizjet e mjeteve te transportit te komapnise (kryesisht levizje nderkombetare) etj.

Kandidati duhet te kete :
1- te pakten shkollen e mesme mekanike
2- te kete eksperience pune min. 3 vjet
3- te njohe shume mire gjuhen angleze


Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne :e-mail: info@allushitrans.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"