prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.08.2010 10:55
UNIVERSITETI KRISTAL UNIVERSITETI KRISTAL ist offline
 
regjistruar: 23.08.2010
postime: 10
Standart Tirane, vende pune vakante

Universiteti KRISTAL ne Tirane shpall per konkurrim vendet e lira te punes:


1.Drejtor pranė Drejtorisė sė Shėrbimeve
Kandidatėt qė kėrkojnė tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė jenė diplomuar nė Fakultetin Ekonomik/ nė Fakultetin Juridik/ nė Fakultetin Inxhinierisė sė Ndėrtimit dhe tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme:
 • Aftėsi pėr tė kuptuar propozimet dhe vendimet e ēdo niveli dhe pėr t'i zbatuar ato.
 • Tė ketė aftėsi pėr tė kryer me pėrgjegjėsi detyrėn nė pėrputhje me aktet ligjore nė fuqi.
 • Aftėsi komunikuese me shkrim (nė hartimin e shkresave zyrtare) e me gojė
 • Vlerėsohet puna nė grup
 • Aftėsi tė mira negociuese, organizative dhe drejtuese
Kritere specifike:
 • Eksperiencė pune nė prokurime, zbatim projektesh
 • Diplomė e shkollės sė lartė
 • Njohuri tė mira kompjuterike
 • Njohja e gjuhės sė huaj pėrbėn avantazh
Kandidatet qe do te aplikojne per konkurrim duhet te paraqesin dokumentet e nevojshme si dhe te paraqiten prane Universitetit "KRISTAL" cdo dite prane Drejtorise se Burimeve Njerezore.

Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.


2.Financier/Kontabilist pranė Drejtorisė Ekonomike.
Kandidatėt qė kėrkojnė tė aplikojnė pėr konkurim duhet tė jenė diplomuar nė Fakultetin Ekonomik, dega Financė dhe tė plotėsojnė kriteret e mėposhtme :
 • Aftėsi pėr tė kuptuar propozimet dhe vendimet e ēdo niveli dhe pėr t'i zbatuar ato.
 • Tė ketė aftėsi pėr tė kryer me pėrgjegjėsi detyrėn nė pėrputhje me aktet ligjore nė fuqi.
 • Aftėsi komunikuese me shkrim (nė hartimin e shkresave zyrtare) e me gojė
 • Vlerėsohet puna nė grup
Kritere specifike:
 • Eksperiencė pune ( 3 vjet ) nė sektorin e Financės
 • Njohuri tė mira kompjuterike programet e Financės (Financa 5)
 • Njohja e gjuhės sė huaj pėrbėn avantazh
Kandidatet qe do te aplikojne per konkurrim duhet te paraqesin dokumentet e nevojshme si dhe te paraqiten prane Universitetit "KRISTAL" cdo dite prane Drejtorise se Burimeve Njerezore.


Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.


3.Lektorė pėr programet e studimit nė Fakultetin e Farmacisё dhe Stomatologjisё.
Aplikimet vazhdojnė.


Dokumentacioni te paraqitet brenda dates 10 Shtator 2010.

Adresa: Universiteti Kristal Autostrada Tirane - Durres Km.3
e-mail:humanresources@kristal.edu.al
tel: +355 (0) 42 407 225
Cel: +355 (0) 68 60 22 373

JU MIREPRESIM!Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"