» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 19.05.2010 14:07
elioflex elioflex ist offline
 
regjistruar: 18.05.2010
postime: 7
Standart Tirane, - vegla pune te perdorura cilesore

Shes vegla pune pak te perdorura ne gjendje shume te mire(te importuara nga gjermania) me cmime te arsyeshme.Pompe suvatimi , betoniere,matrapike te ndryshem hilti, borsh,hitachi te permasave te ndryshme,vibrator betoni,avitator me korent dhe bateri,elektrogur,motosharra,gjeneratore,makineri per rrashinim parketi,paisje per hidraulike etj.vegla per profesioniste te vertete.

Cel. : 0692035209Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"