prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 18.06.2010 09:08
T.E.A sh.p.k T.E.A sh.p.k ist offline
 
regjistruar: 01.10.2009
postime: 16
Standart Tirane, ofroj vende pune KUZHINIER, ND/KUZHINIER,KAMARIER

Nje prej restoranteve me te njohura ne Tirane kerkon te punesoje:

KUZHINIER dhe ND/KUZHINIER
Kandidatet duhet te kene:

- Eksperience pune mbi 3 vjet
- Te njohin shume mire kuzhinen me baze peshku
- Te kene aftesi organizative
- Te jene fleksibel ne orare


KAMARIER

Kandidatet duhet te kene:
- Eksperince pune ne sherbim bar - restorant vecanerisht ne specialitete peshku
- Njohuri te gjuhes Italiane (njohja e nje gjuhe te dyte do te perbente avantazh)
- Aftesi shume te mira komunikimi


Personat e interesuar mund te kontaktojne ne numrat e telefonit te poshte shenuar ose te dergojne CV e tyre ku te specifikojne pozicionin per te cilin po aplikojne ne adresen e e-mail: o.kastrioti@kaonbeer.com.

Tel. : 04 2250606

Cel. : 0672054560Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"