prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.04.2010 13:41
Azienda Azienda ist offline
 
regjistruar: 26.03.2010
postime: 8
Standart Tirane, ofroj vend pune operator callcenter

Azienda Albacall kerkon operator call center imbound per pune part time dhe full time qe din mire gjuhen italiane!Callcenteri eshte ne qender te tiranes ne rruga kavaja, afer globit,eshte nje ambient mjaft i kendshem...Rrroga eshte e mire dhe e sigurt!! Ne qofte se jeni te interesuar na dergoni curriculum vitae te juaj ke adressa mail recruitment@albacall.euOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"