Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 04.02.2011 20:18
MOBILERI LULI MOBILERI LULI ist offline
 
regjistruar: 19.01.2010
postime: 2
Standart Durres-TIRANE - MOBILERI ME POROSI

Mobileri Luli ju ofron cmimet me te mira ne treg dhe nje cilesi 100% te garantuar. Ne punojme me porosi Kolltuqe - tre vėndėsh - dy vėndėsh - tekė - kėnde tė tė gjitha pėrmasave. Me cep apo tė rrumbullakėt -veshje me lėkure apo copė pėr dhoma gjumi,klube,zyra,sallone bukurie etj,,,,,, Kemi katallogė ku mund tė zgjidhni llojin e materialit , copė ose lėkurė .Keshillimi falas-Transporti falas.
vizitoni website per me shume informacion

www.lulimobileri.webs.com


eMail: LULIMOBILERI@GMAIL.COM

Cel. : 0694001303Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"