prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 22.10.2009 10:23
financacelesi financacelesi ist offline
 
regjistruar: 22.10.2009
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune financiere

KOMPANIA CELESI KERKON TE PUNESOJE FINANCIERE.
KANDIDATET E VLEFSHEM DUHET TE PLOTESOJNE KERKESAT E MEPOSHTME:

-DIPLOME E FAKULTETIT EKONOMIK
-EKSPERIENCE PUNE JO ME PAK SE 4 VJET, PREFEROHET TE KETE PUNUAR NE KOMPANI ME RRJET PIKASH SHITJEJE
-NJOHJE SHUME TE MIRA TE LEGJISLACIONIT TATIMOR NE FUQI
-NJOHJE SHUME TE MIRA TE PROGRAMIT FINANCA 5
-AFTESI SHUME TE MIRA MANAXHUESE
-AFTESI SHUME TE MIRA KOMUNIKUESE

APLIKILIMET MUND TE DERGOHEN NE ADRESEN E E-MAILIT opinion@celesi.com
DO TE KONTAKTOHEN VETEM KANDIDATET E PERZGJEDHUR.

Tel. : 042273112

Cel. : 0682059763Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"