Abonohuni tek kjo Rubrike
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
 
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.03.2015 18:51
ADRIATIK_s ADRIATIK_s ist offline
 
regjistruar: 29.11.2007
postime: 1
Standart Tirane, - Punime GIPSI, Tavane te Varura, Dekoracione Allciu...

https://www.facebook.com/pages/punim...51909941535572


Punime GIPSI
Tavane te Varura
Mure Ndares
Dekoracione Allciu
Patinim
Lyerje
Leter Murale
PREJ 10 VJETESH ofrojm punime bisnese te medha si City Park.QTU si dhe ne objekte te ndryshme Vila,Shtepi,Biznese,Bare,Restorante Etj...fotot e meposhtme jan pune te kryera nga vet ne..Nese keni per te kryer punime na kontaktoni dhe do ju pergjigjemi me korrektes dhe me cilesi ne punime....
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  408235_471815982878298_1311331045_n.jpg
S: 3411
Madhesia:  39.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  27022009616.jpg
S: 525
Madhesia:  42.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Fotor0312165518.jpg
S: 1695
Madhesia:  12.8 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  guzhine.jpg
S: 1349
Madhesia:  12.5 KB  


Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"