» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.05.2014 21:31
erid erid ist offline
 
regjistruar: 04.07.2009
postime: 2
Standart Tirane, kurse noti ne “Kompleksin e Pishinave te Tiranes"

Erida Cela Istruktore noti dhe gjimnastike ne uje, niveli II-te, atestuar nga “Federacionit Italian i Notit” me eksperience te gjate si
istruktore noti organizon Kurse Noti per mosha te ndryshme Baby, Femije dhe te Rritur nga 23korrik -3 gusht, 10 seanca, nga e hene ne te premte… 50min. – femijet, 60 min. te rritur. N.q.s jeni te interesuar shih: http://notegjimnastikeneuje.wordpress.com/ o me kontaktoni Elona – tel. 068-2012802
[/color][/b]
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  hettore-saluta-sotto-acqua_edited.jpg
S: 276
Madhesia:  33.7 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"