» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 30.06.2009 23:54
Ilir Vokshi Ilir Vokshi ist offline
 
regjistruar: 30.06.2009
postime: 1
Standart Gjakove, - Shtepi druri ne Shqiperi, Kosove, Mal te Zi.

Shtepi druri - NSH'Forestry' bene prodhimin dhe montimin e shtepive nga druri.
Shtepite behen me teknologji te avansuar dhe me perpunim hidrotermik te elementeve te drurit.
Procesi i prodhimit dhe montimit udhehiqet nga z.Ilir Vokshi, ingjinier i diplomuar i industrise se drurit.
Cmimi i shtepive prej 180 euro/m2 perfshine:
- shtepi druri me trashesi te profilit 78mm
- mbulese kulmi, hidro dhe termoizolim
- dyer dhe dritare
- lyerje te elementeve me mbrojtes druri

Tel. : +377 390 324 663

Cel. : +377 44 734 979Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"