prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 25.08.2006 10:46
Ofroj Pune Ofroj Pune ist offline
 
regjistruar: 10.05.2006
postime: 47
Standart AL, Tiranė ofroj vend pune si mesues

lloji i njoftimit. : ofroj vend pune

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Shkolla jo publike Udha e Shkronjave kerkon mesues per lendet:
Cikli ulet, Gjuhe-Letersi, Matematike-Fizike, Histori-Gjeografi, Biologji-Kimi, Anglisht, Muzike, Vizatim.
Te interesuarit te paraqesin CV ne adresen: Rruga Mujo Ulqinaku, nr. 44 Tirane, (prapa Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes)
Tel: 267048, 234017
E-mail: udhaeshkronjave@abbisnet.com.alOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"