prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 12.08.2008 17:57
Infopoint 1 Infopoint 1 ist offline
 
regjistruar: 12.04.2008
postime: 13
Standart Tirane, ofroj vend pune UNIVERSITETI VITRINA

UNIVERSITETI VITRINA

UNIVERSITETI VITRINA hap dyert per vitin e ri akademik 2008-2009 dhe kerkon te punesoje profesore, pedagoge, dhe asistente pedagoge per lendet ekonomike, juridike, per lendet e shkencave sociale dhe shkencave elektronike. Te gjithe te interesuarit te paraqesin listen e dokumentave te poshteshenuara.
  • CV personale tuajen
  • Fotokopje diplome dhe liste notash te noterizuar
  • Nje fotokopje pasaporte ose certifikate personale
  • Raportin Mjeko-Ligjor
  • 4 Fotografi
Te gjithe te interesuarit duhet te paraqiten prane zyres se infoPoint per dorezimin e dokumentacionit ne adresen;
Rruga e Durresit, perballe me gjimnazin "Qemal Stafa", Tirane.

Tel. : 04 237 558

Cel. : 0692159581Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"