» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.01.2014 11:04
Course Davidi Course Davidi ist offline
 
regjistruar: 29.07.2012
postime: 102
Standart Tirane, Njoftim per provimin e CELI-it

Centro Davidi

organizon kurse intensive per provimin e gjuhes italiane.(CELI tre)
Provimi i radhes eshte ne muajin MARS 2014,PROVIM i cili njihet nga Ambasada Italiane per te aplikuar per studime te larta ne Itali .

Kurset zhvillohen ne grupe te vogla ose individuale.

Nje nivel zgjat nje muaj e gjysem
Tarifat jane shume te leverdisshme
Regjistrohu tani !!

(15 VJET EKSPERIENCE ME PROVIMET E GJUHES ITALIANE)
Rregjstrohu tani!!
__________________
Davidi center
Rr. Sulejman Delvina,p.57/1 - Tirane
(ne krah te Hotel Diplomatit 1.
kati i trete, hyrja nga rrugica)

Cel. : 0692462434
qendra_davidi@yahoo.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"