prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.09.2013 15:14
Vila12 Vila12 ist offline
 
regjistruar: 03.06.2013
postime: 8
Standart Tirane, ofroj vend pune Banakjere

Vila 12 ofron vend pune
Banakjere

Te kete eksperienca mbi 3 vjet ne bare te nivelit mesatar e lart,
Te jete e komunikueshme dhe e shkathet,
E pergjegjsme ne pune dhe korrekte
E disponueshme per turnet
Paraqitje te rregullt fizike
Te interesuarat te kontaktojne ne nr cel 0696077705 ose 0696070651Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"