prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 28.06.2013 16:34
Agjenti.tr Agjenti.tr ist offline
 
regjistruar: 28.06.2013
postime: 1
Standart Tirane, ofrohet studime.Universitet.Privat

Kush deshiron te perfundoj Universitetin Gjimnazin ose Master si dhe kurse profesionale te ndryshme mund te perfundoj te regjistrohet ne kete periudhe qe ka perfunduar sezoni i ri duke perfituar nga SUPER OFERTA ME CMIME FANTASTIKE ME 1 PAGESE TE PLOTE DHE TE VETME.Per informacione mund te tel ne nr Klub :0685209082 esht nr amc por i kthyer ne Klub. Universitet Privat
Tirane

Cel. : 0685209082Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"