prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 15.01.2014 10:53
europeagency europeagency ist offline
 
regjistruar: 26.11.2010
postime: 76
Standart Kuzhinier ne Lindjen e Mesme

Per me shume info kliko mbi linkun

Titulli: Kuzhinier

Vendodhja: Lindje e Mesme (Dubai, Abu Dhabi, Bahrain, Katar, Oman)

Pagesa: $1000 - $3000 neto/muaj (Ne baze te eksperiences)

Pershkrimi i Punes:
 • Inspekton pergatitjen e ushqimit dhe zonen e sherbimit.
 • Pergatise ushqimin ne baze te recetave ose gjykimeve personale dhe pervojes.
 • Vezhgoje dhe provoje ushqimin nese eshte gatuar sic duhet.
 • Peshoje, mase dhe perziejeje perberesit sipas recetes ose gjykimit personal duke perdorur pajisje dhe ene kuzhine te ndryshme.
 • Ndan, organizon dhe zbukuron ushqimin dhe ia sherben kamarierit ose klientit.
 • Rregullon temperature e pajisjeve.
 • Asiston gjate gatimit te kuzhibiereve te tjere.
 • Koordinon dhe mbikqyr punen e stafit te kuzhines.
 • Planifikon menune dhe vendos cmimet.
 • Mban shenime dhe llogari per mbarvajtjen e kuzhines.
Benefite:
 • Akomodimi falas.
 • Transport falas .
 • Ushqimi i hequr gjate orarit te punes.
 • Bilete Avioni ēdo 2 vjet.
 • 30 dite leje te pagueshme.
 • Siguracion Mjekesor.

Punedhenesi: Behet fjale per punesim ne Resortet dhe Hotelet me ne ze ne Lindjen e Mesme, me 3,4 dhe 5 yje. Si : Ramee Hotels, Burj Al Arab, Radisson Blu Hotels & Resorts, Al Khaleej, Intercontinental Hotels, Marina Al Bateen Resort, O Sole Mio Restaurant.
Kriteret:
 • Njohuri teAnglishtes ne nivelin mbi mesatar.
 • Eksperience e mepareshme (Minimalisht 2 vjet).
 • Mosha 20 – 40 vjeē.
 • I afte per te punuar ne grup.
 • I afte per te punuar nen trysni.
 • I afte per te drejtuar.
 • Kreativ.
Si te aplikoni: Per te aplikuar dergoni nje CV tuajen ne Anglisht me foto me subject “Kuzhinier” ne adresen e emailit: recruitment@europeagency.al .

klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pghead-study-in-canada.jpg
S: 6997
Madhesia: 14.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: h12-chef-restaurant.jpg
S: 610
Madhesia: 38.5 KB  
__________________


Europe Agency
Rr. Bardhok Biba, Qendra e Biznesit "17 Nentori",
Kati i Dytė, Zyra Nr 6

Tiranė-Albania
PoBox 2991


Tel: +355 44 51 72 79
Mob: +355 69 20 93 800

web: www.europeagency.al
e-mail: info@europeagency.al

skype: europe.agency
msn: europe.travelagency@hotmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"