prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 03.06.2013 16:57
Ergi Konstruksion Ergi Konstruksion ist offline
 
regjistruar: 10.08.2012
postime: 3
Standart Tirane, ofroj vend pune Asistente zyre

Kerkohet nje vajze ne rolin e asistentes se zyres mosha 22-30 vjec te jete diplomuar ne nje deget e ekonomikut,te zoteroje mire programin office ,te jete e gatshme te udhetoje brenda dhe jashte shqiperise,preferohen pa obligime familjare,te interesuarat te dergojne nje cv me foto ne adresen e meposhtme
ergikonstruksion70@gmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"