prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 24.04.2013 23:58
Kolonat Durres Kolonat Durres ist offline
 
regjistruar: 15.04.2013
postime: 2
Standart Durres, ofroj vend pune KOLONAT DURRES

KOLONAT FRANCHISE DURRES ,ofron mundesi punesimi ne dy kategori :

1- menaxher ,mosha e preferuar 25-35 vj
2-punonjes fast-food ,mosha e preferuar 20-30 vj


Personat e interesuar te dergojne Cv ne e-mail: kolonatdurres@gmail.com ,ose mund te paraqiten prane zyres tone ne lagjen nr 1,prane Muzeut Arkeologjik,shetitorja Taulantia ,Durres.

nr cel:069 60 82 33
facebook :Kolonat- Durres,fan pageOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"