prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.02.2013 20:11
Rovena Arta Rovena Arta ist offline
 
regjistruar: 26.02.2013
postime: 2
Standart Tirane, ofroj vend pune PARUKIERE

KERKOJME PARUKIERE ME EKSPERIENCE PUNE. DYQANI NDODHET NE RR. BARJAM CURRI. TE INTERESUARAT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TELEFONIT 069 62 70 558.

Cel. : 069 62 70 558Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"