prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 27.02.2013 14:07
E.Kazazi E.Kazazi ist offline
 
regjistruar: 21.02.2013
postime: 3
Standart Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier

Kodrina Restaurant & Bar kerkon te punesoje Kuzhinier, kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme:
  • Njohje e kuzhines tradicionale, mesdhetare e moderne
  • Te kete eksperience pune te pakten 3 vjet dhe referenca
  • Diplome ose certifikim ne fushen e Kulinarise do te perbente nje avantazh
  • Njohjuri mesatare ne te pakten nje gjuhe te huaj.

Per aplikime ju lutem dergoni nje cv me foto ne: kodrina.restaurant@gmail.com
Numer kontakti: +355 696809808
Adresa: Rruga Nacionale Tirane-Elbasan, (300 pasi kalon TEG )Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"