prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 21.01.2013 10:58
Punesim ne Gjermani,Austri dhe Zvicer Punesim ne Gjermani,Austri dhe Zvicer ist offline
 
regjistruar: 15.01.2013
postime: 2
Standart Gjermani, ofroj vend pune Kujdestare femijesh

Ne ofrojme nje mundesi te re per te rinjte qe kane vullnet,iniciative per nje eksperience te re,dhe nje mundesi jetese jashte vendit. Ne ofrojme punesim ne Gjermani,Austri dhe Zvicer si :

*Kujdestare femijesh ne nje Familje Gjermane ku dhe Ofrohet nje Rroge baze,sigurimet Shendetesore te paguara,Ushqimi dhe Akomodimi i paguar + Kursi i metejshem ne Gjermani po i paguar nga Familja Gjermane.
Mosha 18-24 Vjec

*Pune Sociale,me nje Rroge baze,Ushqimi dhe Akomodimi falas.
Mosha 18-24 Vjec

Ne ofrojme per cdo Regjistrim deri ne daten 20 Janar 2013
30% Ulje si dhe Kursin e Gjuhes Gjermane Falas.

Na Kontaktoni ne Numrat tane te Cel:
+355665803303
+355665645493
E-mail :gabriele.germany@live.deOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"